text.skipToContent text.skipToNavigation

Makita LXT001 Сет DDF453Z + DTD156Z + BL1830B x2 + DC18RC + Makpac 1 алатиID EK000425312

Makita LXT001 Сет DDF453Z + DTD156Z + BL1830B x2 + DC18RC + Makpac 1 алатиID: EK000425312

29.999 ден

Цена
17.990 ден

Makita LXT001 Сет DDF453Z + DTD156Z + BL1830B x2 + DC18RC + Makpac 1 алати. Техничка спецификација на DDF453Z акумулаторска дупчалка Тежина ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.09.2022

Гаранција: 1 + 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Makita LXT001 Сет DDF453Z + DTD156Z + BL1830B x2 + DC18RC + Makpac 1 алати.

Техничка спецификација на DDF453Z акумулаторска дупчалка

 • Тежина 1.7kg
 • Тип на производ: класична ак. дупчалка
 • Гарацнија 1 + 2 години
 • Бренд: Makita
 • Макс. вртежи во слободно движење 1300 вр./мин
 • Напон на акумулатор 18V
 • Максимален обртен момент 42Nm
 • Капацитет на стезна глава 1.5 - 13mm

 

Техничка спецификација на DTD156Z ак. ударен одвртувач

 • Тежина 1.6kg
 • Тип на производ: ак. одвртувач
 • Гарацнија 1 + 2 години
 • Бренд: Makita
 • Макс. вртежи во слободно движење 2.500 вр./мин
 • Напон на акумулатор 18V
 • Максимален обртен момент 155Nm
 • Додатоци : шестоаголни 1/4 инчи

Сетот има две батерии модел BL1830B LXT 18V Li‑Ion 3.0Ah, брз полнач DC18RC, кутија Makpac 1 и подарок Е-00016 31-делни битови.

 

За продолжување на гаранцијата до 3 години, потребно е да ги регистрирате производите овде.

Маса 1.6 kg
Тип на производ Ударна акумулаторска бормашина
Гаранција 1 + 2 год.
Бренд Makita