text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
STANLEY FMCK625M2G Аку. вибрациска дупчалка 18V + 2 батрии 4Ah + куфер IDEK000229267
26.999  ден
Цена
12.800  ден
STANLEY FMCK625M2G Аку. вибрациска дупчалка/одвртувач 18 V 4 Ah + куфер + 2 батерии: 18 V и 4,0 Ah Li-Ion , брзостезна глава: 1,5-13 mm, број на вртежи: 0-400/0-1.600 /min, вртежен момент: 16/48 Nm,  моменти на стегање: 24, опрема: 2 × батерија, брз 60 min полнач, алка за појас, куфер.

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

STANLEY FMCK625M2G Аку. вибрациска дупчалка/одвртувач 18 V 4 Ah + куфер + 2 батерии: 18 V и 4,0 Ah Li-Ion , брзостезна глава: 1,5-13 mm, број на вртежи: 0-400/0-1.600 /min, вртежен момент: 16/48 Nm,  моменти на стегање: 24, опрема: 2 × батерија, брз 60 min полнач, алка за појас, куфер.

Број на удари 1600 u/min
Капацитет на футер 1.5 - 13 mm
Максимално забрзување 48 Nm
напон акумулатор 18 V
број батерија во пакет 2 kom
маск.бр.движења во слободен ход 1600 okr/min
Бренд Stanley
Гаранција 3 год.
Тип на производ Ударна акумулаторска бормашина
Боја Црно/Жолта
Маса 3 kg