text.skipToContent text.skipToNavigation
STANLEY FMCK625M2G Аку. вибрациска дупчалка 18V 4/Ah + куферIDEK000229267
26.999  ден
Цена
16.999  ден
STANLEY FMCK625M2G Аку. вибрациска дупчалка/одвртувач 18 V 4 Ah + куфер / - батерија: 18 V, 4,0 Ah, Li-Ion - брзостезна глава: 1,5-13 mm - број на вртежи: 0-400/0-1.600 /min - вртежен момент: 16/...

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.02.2020

STANLEY FMCK625M2G Аку. вибрациска дупчалка/одвртувач 18 V 4 Ah + куфер / - батерија: 18 V, 4,0 Ah, Li-Ion - брзостезна глава: 1,5-13 mm - број на вртежи: 0-400/0-1.600 /min - вртежен момент: 16/48 Nm - моменти на стегање: 24 - опрема: 2 × батерија, брз 60 min полнач, алка за појас, куфер
Број на удари 1600  u/min
Капацитет на футер 0 - 13 mm 
број батерија во пакет 1  kom
маск.бр.движења во слободен ход 1600  okr/min
Бренд Stanley 
Гаранција 3 год. 
Тип на производ Ударна акумулаторска бормашина 
Маса 3  kg