text.skipToContent text.skipToNavigation

STANLEY SFMCD711DMA-QW Ударна Дупчалка 18V -2батерииID EK000580798

STANLEY SFMCD711DMA-QW Ударна Дупчалка 18V -2батерииID: EK000580798

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

16.990 ден

Цена
12.690 ден

Моќност: 18V Капацитет на батерија: 2Ah+4Ah Батерија во пакување: две батерии Тип на дупчалка:Ударна Гаранција: 3 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.06.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

STANLEY SFMCD711DMA-QW 18V вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah+1x4Ah+прибор V20

Карактеристики

Напон 18 V

Капацитет на батерија 2/4 Ah

Механички брзини 2

Максимален вртежен момент 50 Nm

Број на вртежи 0-350/1500 rpm

Број на удари 25500 bpm

Макс. дупчење во бетон 13 mm

Макс. дупчење во дрво 30 mm

Макс. дупчење во метал 13 mm

Капацитет на стезна глава 13 mm

Тежина 1.2 Kg

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V. Доаѓа со 1x2Ah+1x4Ah батерии и прибор.
Новата батериска вибрациона дупчалка/одвртувач од серијата V20 FATMAX поседува менувач со 2 брзини за оптимален пренос на моќност за работа со навртување со максимален вртежен момент до 50Nm. Можност за избор на вртежен момент од 22 нивоа за работа со различни материјали и 22500 удари во минута. Компактна конструкција и ергономски дизајн со голема гумена облога што овозможува зголемена удобност при работа. Поседува интегрирана LED светилка со време на осветлување од 20 секунди по запирање на моторот што овозможува одлична прегледност на работната површина. 

Тип на производ Ударна акумулаторска бормашина
Бренд Stanley
Гаранција 3 год.
напон акумулатор 18 V
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!