text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker BDCDC18B батериска штрафилица 18.0V 1.5Ah + 2 батерии + Bluetooth звучникIDEK000201894
15.299  ден
Цена
8.499  ден
Black & Decker BDCDC18B батериска штрафилица 18.0V 1.5Ah + 2 батерии + Bluetooth звучник BDCSP18N . Каратеристики: моќност 18V / 1,5Ah, две батерии, полнач, гратис Bluetoot звучник BDCSP18N, гаранц...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

Black & Decker BDCDC18B батериска штрафилица 18.0V 1.5Ah + 2 батерии + Bluetooth звучник BDCSP18N . Каратеристики: моќност 18V / 1,5Ah, две батерии, полнач, гратис Bluetoot звучник BDCSP18N, гаранција 24 месеци.
Максимално забрзување 30 Nm
напон акумулатор 18 V
број батерија во пакет 2 kom
маск.бр.движења во слободен ход 3000 okr/min
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Тип на производ Класични акумулаторски бормашини
Маса 3 kg