text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила
Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила

4.990 ден

Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила.• Напон: 10,8V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина на сечење: 0-2100 / мин-1 • Сечилото на пилата: 15 мм (максимум) • Сечење на: • 80 ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023