text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra LDE-520A Бензиски сврдел 1,45 kWID EK000424444

Iskra LDE-520A Бензиски сврдел 1,45 kWID: EK000424444

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

17.990 ден

Цена
16.191 ден

Бренд: ISKRA Гаранција: 2 Год Моќност: 1.45 kW дијаметар на бургија: Φ300 mm Должина на бургија: 650 mm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra LDE-520A Бензиски сврдел 1,45 kW.• Моќност на моторот: 1,45 kW • Работна брзина на моторот: 7500 вртежи во минута • Мотор капацитет: 52 cm3 • модел на мотор: LD1E44F-5, 2-тактен • Тип мотор: едноцилиндер, со воздушно ладење • Обратна брзина: 0-270 вртежи во минута • Капацитет на гориво: 1200 ml • Макс. дијаметар на бургија: Φ300 mm • Должина на бургија: 650 mm • Вклучувајќи вретено: Φ100 mm, Φ150 mm, Φ200 mm • Димензии на амбалажата (mm): 1180 (D) x 360 (W) x 280 (V) • Нето тежина: 10 кг • Бруто тежина: 16,8 кг Гаранција - 2 години
Тип на производ Бушачи за земја
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!