text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VPH 170 R Бушач за земја 2.5 kWID EK000380216

Villager VPH 170 R Бушач за земја 2.5 kWID: EK000380216

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
22.000 ден

Бренд: VILLAGER Гаранција: 1 Год Моќност: 2.5 kW kW дијаметар на бургија: 15 – 35 cm Должина на бургија: 600 mm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VPH 170 R Бушач за земја 2.5 kW -Villager VPH 170 R е робусен бушач за двајца оператори кој е опремен со 4-тактен Villager VGR 170 V мотор. Способен е да работи голем борј на задачи, од копање на дупки до земање примери од земјата. Се испорачува само главата на бушачот додека бургиите,наставакот и ножот се купуваат одделно. НАПОМЕНА!!!! Бургиите, наставакот и ножот се купуваат одделно!!!!! Спецификации: Тип на мотор Villager VGR 170 V (4 тактен) Зафатнина на моторот 150 cm³ Број на вртежи 2.5 kW (3600 rpm) Должина на бургијата 600 mm Број на оператори 2 Пречник на бургијата (Ø) 15 – 35 cm Резервар за гориво 1200 ml Тежина 15 kg Линија на производот Orange edition
Тип на производ Бушачи за земја
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!