text.skipToContent text.skipToNavigation
WOLF GARTEN Ножици за кроење RS 2500IDEK000033401
790 ден
Цена
640 ден
WOLF GARTEN Ножици за кроење RS 2500, | Резна глава подд агол од 30 степени, | Опфат на сечење: 25mm, Бренд: Wolf Garten, Модел: RS-2500, Гаранција: 10 години. |

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.01.2021

WOLF GARTEN ножици за кроење,резна глава под агол од 30степени,опфат на сечење 25мм