text.skipToContent text.skipToNavigation
3 пронајдени производи
Iskra XCROSS SF8M12508 батерија за градинарска опрема + брз полнач SF8M203-01
Iskra XCROSS SF8M12508 батерија за градинарска опрема + брз полнач SF8M203-01
7.999 ден
• Напон: 36V • Капацитет: 4,0 Ах • Приказ на статусот на полнење • Компатибилен со сите алатки за градинарски градини Искра X-Cross • Време на полнење: 2,5 ч • Полначот е исто така достапен одделно...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.12.2020

Iskra XCROSS IX-LM36 Батериски косилка
Iskra XCROSS IX-LM36 Батериски косилка
11.999 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Максимална ширина на сечење: 370 mm • Прилагодлива висина 5 позиции: 25-75 mm • Волумен на корпа за трева: 35L • Време н...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.12.2020

Iskra XCROSS IX-LM36-SET Батериска косилка
Iskra XCROSS IX-LM36-SET Батериска косилка
18.999 ден
• Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Вклучена батерија со литиум-јон 4.0Ah со полнач • Максимална ширина на сечење: 370 mm • Прилагодлива висина на сечење 5 позиции: 25-75 mm • Волумен на ко...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.12.2020