text.skipToContent text.skipToNavigation

AGM 5124 R Моторна самоодна косилка 3 kWID EK000588954

AGM 5124 R Моторна самоодна косилка 3 kWID: EK000588954

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
15.500 ден

Diners Card 5% попуст!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

AGM by VILLAGER

AGM е бренд кој се произведува од страна на VILLAGER како одговор за средната класа на купувачи.

Спецификација

Категорија: моторни самоодни косилки

Бренд: AGM by VILLAGER

Моќност:3 kW

Обртаи: 2800 rpm

Мотор:170.1 cm³

Ширина на косење:510 mm

Висина на косење: 25 - 75 ± 6 mm (7 нивоа,централно)

тип на куќиште: челик

Гаранција:2 Год. 

Тип на производ Моторни косилки
Бренд Villager
Гаранција 2 год.
Собирач на трева Да
Работна ширина 510 cm
Препорачана површина за косење 1000 m²
Број на висини 7
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!