text.skipToContent text.skipToNavigation
AGRINA 43p бензиска косилка за треваIDEK000211256
12.705  ден
Цена
8.199  ден
Agrina e италијански "budget" бренд со 3 години гаранција  и овластен сервисер Синпекс - Битола. Повеќе инфо за производот може да добиете секој работен ден од 8 до 16 часот на 02 3202 900. 

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

Италијански бренд со 3 години гаранција  и овластен сервисер Синпекс - Битола.
AGRINA 43p бензиска косилка за трева-Спецификација:
Погон-на туркање.Карактеристики: Мотор 2,0KW, вртежи 2.800o/min., колектор за трева 60 литри, висина на косење: 25-75mm, ширина на косење: 43cm, тежина: 21кг, материјал: метална

Производот доаѓа спакуван во фабричка кутија, доставата преку курирска служба е бесплатна во рок од 3 до 4 работни денови.
Повеќе инфо за производот може да добиете секој работен ден од 8 до 16 часот на 02 3202 900. 

Самоодна Не
моќност на моторот 2 KS
Број на висини 3
Макс. Работна висина 75 mm
Мин. Работна висина 25 mm
Препорачана површина на кошницата 900 m²
Работна ширина 43 cm
Гаранција 3 год.
Маса 21 kg