text.skipToContent text.skipToNavigation

Прскалка за трева XC17114ID EK000032712

Прскалка за трева XC17114ID: EK000032712

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
420 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Прскалка за трева XC17114