text.skipToContent text.skipToNavigation

BECKER MVP 200-7-B Електрична потопна пумпаID EK000032702

BECKER MVP 200-7-B Електрична потопна пумпаID: EK000032702

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
1.590 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKGER Електрична потопна пумпа,макимална длабочина:11м,Капацитет:1050л/ч
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!