text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKGER 1000 Електрична косилкаIDEK000032698
Нашата најниска цена
3.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKGER Електрична косилка,Моќност 1000W, Должина на нож:32цм, Додаток:корпа
Тип на производ Косилка