text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKGER 1000 Електрична косилкаID EK000032698

BEKGER 1000 Електрична косилкаID: EK000032698

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
3.490 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKGER Електрична косилка,Моќност 1000W, Должина на нож:32цм, Додаток:корпа
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!