text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKGER 1300 Електрична косилкаIDEK000032697

Цена
4.690 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKGER Електрична косилка,Моќност 1300W, Должина на нож:32цм, Додаток:корпа