text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKGER 1300 Електрична косилкаID EK000032697

BEKGER 1300 Електрична косилкаID: EK000032697

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
4.690 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKGER Електрична косилка,Моќност 1300W, Должина на нож:32цм, Додаток:корпа
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!