text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKGER 3WT-150 Бензиска дупчалкаID EK000032701

BEKGER 3WT-150 Бензиска дупчалкаID: EK000032701

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

Цена
13.500 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKGER Бензиска дупчалка,Мотор:51CC,Моќност:1.4kW,Сврдел:10-20цм
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!