text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKGER 3WT-150 Бензиска дупчалкаID EK000032701

BEKGER 3WT-150 Бензиска дупчалкаID: EK000032701

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
13.500 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKGER Бензиска дупчалка,Мотор:51CC,Моќност:1.4kW,Сврдел:10-20цм