text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKGER 3WZ-6 Бензсика прскалка за овошкиID EK000032676

BEKGER 3WZ-6 Бензсика прскалка за овошкиID: EK000032676

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
7.590 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKGER 3WZ-6 бензиска пумпа за овошки,15литри