text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
BEKGER GP 400 Електрична потопна пумпаIDEK000032731
Цена
2.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2020

BEKGER Електрична потопна пумпа, макс.длабочина:7.5м,Излез25 32 40мм, Капацитет 8м3/ч