text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
BEKGER GP 750 Електрична потопна пумпаIDEK000032677
Цена
3.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

BEKGER Електрична потопна пумпа,макимална длабочина:9.5м,Капацитет:13.5м3/ч