text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
BEKGER GS 1100 Електрична потопна пумпаIDEK000032728
Цена
4.290  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.10.2020

BEKGER Електрична потопна пумпа,макс.длабочина:10м,Излез25 32 40мм, Капацитет 16м3/ч