text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
BLUE DOT Земјоделска прскалка 8 литриIDEK000032725
Цена
750  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

BLUE DOT земјоделска прскалка 8литри, 10 друкања 10минути прскање