text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
CupCadet LM 1 CR 53 Бензиска косилка самооднаIDEK000032690
Цена
22.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

CupCadet Бензиска косилка самоодна,Моќност:2.1kw, Должина на ножот:53цм