text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
IKRA IELS 3000 E Електрична дувалкаIDEK000032711
Цена
2.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.10.2020

IKRA IELS 3000 E Електрична дувалка, 3000W дувалка и всмукувач