text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
MTD DL 46 P Бензиска косилкаIDEK000032681
Цена
13.900  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

MTD Бензиска косилка,Моќност:1.6kW,Должина на нож:46cm,Додаток:Корпа