text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
MTD DL 46 SP Бензиска косалка самооднаIDEK000032730
Цена
16.900  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

MTD Бензиска косилка самоодна,Моќност:1.6kw,Должина на нож:46cm,Додаток:Корпа