text.skipToContent text.skipToNavigation
MTD DL 53 SP Бензиска косалка самооднаIDEK000032721
Нашата најниска цена
19.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MTD Бензиска косилка самоодна,Моќност:2.5kw,Должина на нож:53cm,Додаток:Корпа
Тип на производ Косилка