text.skipToContent text.skipToNavigation
MTD KK4015 Електрична косилкаIDEK000032685
Нашата најниска цена
6.900,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MTD Електрична косилка,Моќност:1500W,Должина нож:40цм,Додаток:Корпа
Тип на производ Косилка