text.skipToContent text.skipToNavigation

MTD KK4217 Електрична косилкаID EK000032683

MTD KK4217 Електрична косилкаID: EK000032683

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
7.499 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MTD Електрична косилка,Моќност:1700W,Должина нож:42цм,Додаток:Корпа