text.skipToContent text.skipToNavigation

MTD KK4217 Електрична косилкаID EK000032683

MTD KK4217 Електрична косилкаID: EK000032683

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
7.499 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MTD Електрична косилка,Моќност:1700W,Должина нож:42цм,Додаток:Корпа
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!