text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
MTD Optima 35 VO Бензиски вертикулерIDEK000032691
Цена
24.900  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

Optima 35 VO Бензиски вертикулер,Моќност:2.2kW,Ширина:35cm,Капацитет корпа:45l