text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
MTD SMART 395 PO Бензиска косилкаIDEK000032674
Цена
12.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

MTD Бензиска косилка,Моќност:1.6hp,Должина на нож:30cm,Додаток:Корпа