text.skipToContent text.skipToNavigation

WOLF GARTEN Ножици за кроење RS 2500IDEK000032714

Цена
790 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

WOLF GARTEN ножици за кроење,резна глава под агол од 30степени,опфат на сечење 25мм