text.skipToContent text.skipToNavigation

WOLF GARTEN Ножици за кроење RS 4000ID EK000032708

WOLF GARTEN Ножици за кроење RS 4000ID: EK000032708

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
890 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

WOLF GARTEN ножици за кроење,можност за замена на ножот,опфат на сечење 25мм