text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
WOLF GARTEN Рачен браздач JA-M 20IDEK000032732
Цена
990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.10.2020

WOLF GARTEN Рачен браздач JA-M 20,Зафат 20цм,За браздење канали за наводнување