text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra HG6OT Мотокултиватор- 2,5 kWID EK000207661

Iskra HG6OT Мотокултиватор- 2,5 kWID: EK000207661

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

21.999 ден

Цена
19.799 ден

Бренд: ISKRA Гаранција: 2 Год Моќност: 2,5 kW Работна ширина: 600 mm Број на фрези: 4  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.06.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra HG6OT Мотокултиватор/ Четиритактен, 139 cm3, 2,5 kW мотор со воздушно ладење/1,6 lit. Капацитет за гориво, /0,55 lit. Капацитет за масло/600 mm ширина на ротирачкиот прекопувач, /260 mm длабочина на орачот со 127 mm (5’) дијаметар,/ 42 mm/(1,65’) ширина на тркалото/Максимален агол на навалување – 20 c/Тежина – 35,6 kg/Лесен за управување и движење/Чекор по чекор инструкции за склопување вклучено во кутијата/Препорачано оддржување на моторот вклучено во инструкциите/2 година гаранција
Тип на производ Рачни култиватори
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!