text.skipToContent text.skipToNavigation

Migliori Garden 500 Мотокуливатор 7hpID EK000581570

Migliori Garden 500 Мотокуливатор 7hpID: EK000581570

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS CLUB картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

25.200 ден

Цена
22.900 ден

Јачина на мотор:7 Hp Зафатнина на мотор: 208 cc  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Јачина на мотор:7 Hp

Зафатнина на мотор: 208 cc   

Ширина на орање:  600-900 mm

Длабочина на орање:150-300 mm

Опрема: Фреза и браздач

Тип на гориво: бензин

Пренос: 2+1

Четиритактен мотор

Производител: Мigliori

Земја на потекло: Кина

Гаранција 1 Година 

КУЛТИВАТОРОТ ДОАЃА СКЛОПЕН КАКО НА СЛИКАТА

Земјоделска машина наменета за припрема и ситнење на почвата во дворот, градината, пластеникот...Моќен мотор, ергономски дизајн, висок квалитет.

Тркалата со специјални крампон пневматици обезбедуваат лесно и рамномерно движење и на најлошите терени, а фрезите од најквалитетен челик ефикасно ја дробат и најјаката земја.

Поседува менувач со неколку степени на движење (напред+назад), четиритактен, економичен, бензиски мотор и ергономски дизајниран управувач кој може да се подесува во склад со барањата на операторот.

Тип на производ Рачни култиватори
Бренд Migliori
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!