text.skipToContent text.skipToNavigation
Stanley SXUP400PCE пумпа за чиста вода 400WIDEK000204576
4.999  ден
Цена
3.490  ден
Потопна пумпа со пловак со горен излез за вода,погодна за пупмање на чиста вода со дијаметар на честички до 5мм.Технички податоци:домет 8 метри,проток на вода 9000l/h,Длабочина 7 метри,Работен притисок 0,8bar,големина на футер приклучок G1”G1-1/4”G1-1/2”,Кабел 10m,тежина 4,3kg,мотор:Индукциски – Алуминиум,Напон:230V/50Hz,вртежи 2800 врт./мин, гаранција 2 години.

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.08.2020

Потопна пумпа со пловак со горен излез за вода,погодна за пупмање на чиста вода со дијаметар на честички до 5мм.Технички податоци:домет 8 метри,проток на вода 9000l/h,Длабочина 7 метри,Работен притисок 0,8bar,големина на футер приклучок G1”G1-1/4”G1-1/2”,Кабел 10m,тежина 4,3kg,мотор:Индукциски – Алуминиум,Напон:230V/50Hz,вртежи 2800 врт./мин, гаранција 2 години.

Макс. Длабочина 7 m
Макс. Проток 9000 l
Моќност 400 W
Бренд Stanley
Гаранција 2 год.
Тип на производ Пумпа