text.skipToContent text.skipToNavigation

AGRINA 800W ХидрофорID EK000587001

AGRINA 800W ХидрофорID: EK000587001

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
10.300 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена


 

Технички карактеристики:

Моќност: 800 W

Максимална висина: 38 m

Максимална длабочина: 8 m

Капацитет на боца: 20 L

Притисок:1.50- 3 bar

Максимален проток: 3200 l/h

Тежина: 13,5 kg

Производител: Агрина

Земја на потекло: Кина

Гаранција 3год. (1+2)

Системско решение за спроведување/извлекување на вода од бушотини, бунари или површински извори (акумулации) кон места каде што има потреба од појак притисок на извечениот флуид. Се користи во домот, градината, викендичката...

Тип на производ Водени пумпи
Бренд Agrina
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!