text.skipToContent text.skipToNavigation

AGRINA MD 400W потопна пумпа InoxID EK000587004

AGRINA MD 400W потопна пумпа InoxID: EK000587004

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.000 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Teхнички карактеристики:

Моќност: 400 W

Макс. висина: 6.5 m

Макс. длабочина: 7 m

Притисок: 0,9 bar

Проток на вода: 7500 l/h

Тежина: 6.2 kg

Производител: Агрина

Земја на потекло: Кина

гаранција 3год 1+2

Агрина потопна пумпа со моќност од 400 W.

Тип на производ Водени пумпи
Бренд Agrina
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!