text.skipToContent text.skipToNavigation

AGRINA MD 750W потопна пумпаID EK000586989

AGRINA MD 750W потопна пумпаID: EK000586989

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.450 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Технички карактеристики:

Моќност: 750W

Макс. висина: 8.8 m

Макс. длабочина: 7 m

Притисок: 0,85 bar

Проток на вода: 13000 l/h

Тежина: 6.5 kg

Производител: Агрина

Земја на потекло: Кина

гаранција 3год= 1+2 

Агрина потопна пумпа за чиста вода со пловак.

Тип на производ Водени пумпи
Бренд Agrina
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!