text.skipToContent text.skipToNavigation

AGRINA MD 900W потопна пума InoxID EK000587000

AGRINA MD 900W потопна пума InoxID: EK000587000

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.000 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Teхнички карактеристики:

Моќност: 900 W

Макс. висина: 9 m

Макс. длабочина: 9 m

Притисок: 0,9 bar

Проток на вода: 13000 l/h

Тежина: 7.5 kg

Производител: Агрина

Земја на потекло: Кина

Гаранција 3(1+2) год.

Агрина потопна пумпа со моќност од 900 W.

Тип на производ Водени пумпи
Бренд Agrina
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!