text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VBP 20 Полупрофесионална батериска ножицаID EK000380195

Villager VBP 20 Полупрофесионална батериска ножицаID: EK000380195

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

14.000 ден

Цена
11.499 ден

Бренд:VILLAGER Гаранција:1 Год Моќност: 2 Батерии х 14.4V Пречник на сечење 25 mm Tежина: 1 kg  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 12.12.2022

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Villager VBP 20 Полупрофесионална батериска ножица
  • Материјал на рачката: челик
  • Батерија: 2Ah, 14.4V
  • Пречник на сечење: 25 mm
  • Полнач, куферче и 2х2Ah Li-ion батерии
Тип на производ Електрични ножици за жива ограда
Бренд Villager
Гаранција 1 год.