text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager Ножици за гранки телескопски LS 124ID EK000207193

Villager Ножици за гранки телескопски LS 124ID: EK000207193

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.200 ден

Тип на производ: Ножици за гранки Пречник на сечење: 42 mm Должина: 670/920 mm Тежина: 1,73 kg Гаранција:2 Год  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

пречник на сечиње 42 mm/Должина 670 / 920 mm/Сечило челик 55 Mn/тежина 1734 g
Тип на производ Останати рачни алати
Бренд Villager
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!