text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager Ножици телескопски рамна острица LS 109ID EK000207194

Villager Ножици телескопски рамна острица LS 109ID: EK000207194

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.300 ден

Цена
980 ден

Тип на производ: Ножици за гранки Пречник на сечење: 30 mm Должина: 670/920 mm Тежина: 1,88 kg Гаранција:2 Год  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Пречник на сечење 30 mm/Должина 670 / 920 mm/Сечило 65 мм/тежина 1878 g
Тип на производ Останати рачни алати
Бренд Villager
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!