text.skipToContent text.skipToNavigation

Greenworks Пила + батерија + полнач GD40TCSK2ID EK000442456

Greenworks Пила + батерија + полнач GD40TCSK2ID: EK000442456

15.390 ден

Цена
13.000 ден

Бренд:Greenworks Sweden Гаранција:3 Год Моќност: 40V 2Аh Должина на мачот:25 cm Компатибилна батерија:G40B6 40V 6Ah/G40B4 24V 4Ah  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 07.10.2022

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Greenworks е амерички бренд на батериски алати со висок квалитет произведен во Шведска , кој подложи на 3 година гаранција на машината и 2 години гаранција на батеријата..Технички карактеристики: Тип на мотор: Без четкици Должина на мачот: 25 cm Тип на ланец: 1/4'' Брзина на движење на ланецот: 12 m/s Тип на батерија: Lithium-ion, 40 V, 2 Ah Време на полнење до 100 %: 60 min Време на сечење со полна батерија: до 88 сечење на дрвjа со обем од 10 cm Oпремена со полнач за батерија Teжина без батерија: 2,4 kg Производител: Greenworks Батериска пила со должина на мачот од 25 cm. *Компатибилна батерија: G40B6 40V - 6 Ah G40B4 24V - 4 Ah
Тип на производ Акумулаторски пили
Гаранција 3 год.
Бренд Greenworks