text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
Iskra XCROSS IX-EC36 Батериска пила со ланец
Iskra XCROSS IX-EC36 Батериска пила со ланец
9.999 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина во празно: 11.500 вртежи во минута • Должина на мечот: 406 mm (16 ”) • Брзина на ланец: 21m / s • Чекор на ланец:...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

Iskra M0L-3ET-150 Батериска пила за гранки
Iskra M0L-3ET-150 Батериска пила за гранки
8.234 ден
  • Батериска пила за гранки
  • Гаранција: 2 години
  • Моќност:18V Li-ion батерија
  • Должина на мечот:15 cm
  • Должина на рачката:200 cm

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021