text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra сет: Електрична пила + Дупчалка 500WID EK000561718

Iskra сет: Електрична пила + Дупчалка 500WID: EK000561718

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

11.990 ден

Цена
7.990 ден

Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура + Iskra SF7J112 4 Електрична пила / Спецификации за пилата: Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура + Iskra SF7J112 4 Електрична пила / Спецификации за пилата: Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W 2200 W Јачина на моторот 7000 Вртежи во минута макс. 12 m/s брзина на ланецот 251 ml резервоар за моторно масло 406 mm (16") големина на меч 112 dB(A) бучавост 4,9 kg тежина 2 години гаранција / Спецификации за дупчалката: Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање. Iskra вибрациска бормашина GX-BMC002 со сет алати - карактеристики: Јачина: 500W Напон: 230-240V~50Hz Брзина на вртежи: 0-3000/min-1 Глава: ø 13mm Променлива брзина Два сета на вртење Рачка Мерач на длабочина Должина на кабел: 1,5m Пакување: куфер Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д) Нето тежина: 3,625 kg Бруто тежина: 3,75 kg Гаранција 24 месеци Димензии на амбалажа (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В) Сетот на рачни алати се содржи од: Столарски чекич 227g Комбинирана клешта Клешта која се подесува Магнетски додаток за додавање Тапетарски нож Метро (2 m) Сет на насадни клучеви Сет 25 mm додаток Сет за бушење Типли
тип на производ Класични бормашини
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!