text.skipToContent text.skipToNavigation

HUSQVARNA 120 MARK II -моторна пила 1.4kWID EK000326154

HUSQVARNA 120 MARK II -моторна пила 1.4kWID: EK000326154

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
15.990 ден

HUSQVARNA 120 MARK II -моторна пила 1.4kW | Моќност 1,4kW (38,2cm3) | Должина на мач 35cm | Гаранција 1 год. | Заби на мач 26, | Тежина 4,7kg |  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.12.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HUSQVARNA 120 MARK II -моторна пила 1.4kW

Едноставна и сестрана моторна пила за домашна употреба. Наменета е за полесни работи како припрема за дрва за огрев, едноставни и неспецифични оборувања на стебла, режење и слично. Опремена е со X-Torq® технологија на мотор кој гарантира висока искористеност на горивото и ниска емисија на штетни гасови, како и Air Injection опција која го одржува филтерот чист.

големина на мач 35цм - заби на мач 26 - чекор 3/8(1.3мм)  - заб 1,3мм  Турпии 4.0мм - вртежи 9 000

Спецификациј на моторната пила: Зафатнина на цилиндар 38,2cm3   Моќност 1,4kW    Тежина 4,7kg Производител Husqvarna Земја на потекло: Шведска

За производот е обезбедено: - 1 годишна гаранција - Сервис - Резервни делови /

Повеќе информации секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900

 

 

тип на производ Бензиски пили
Бренд Husqvarna
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!