text.skipToContent text.skipToNavigation

HUSQVARNA 135 MARK II -моторна пила 1.8kWID EK000326153

HUSQVARNA 135 MARK II -моторна пила 1.8kWID: EK000326153

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
24.990 ден

HUSQVARNA 135 MARK II -моторна пила 1.8kW | Моќност 1,8kW (40.9cm3) | Должина на мач 38cm | Гаранција 1 год. | чекор 3/8-1,3мм, | Тежина 4,4kg |  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.12.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HUSQVARNA 135 MARK II -моторна пила 1.8kW

Робустна, сигурна и едноставна пила со одлични перформанси, идеална за активности околу куќата, викендичката, градината...Нуди одлични резултати кај задачи како кастрење, режење, сечење на помали стебла. Брзо се движи и лесно се ракува, а благодарение на страничниот затегач на ланецот, истот е безо и едноставно.

Спецификација на пилата: Зафатнина на цилиндар 40,9 сm³     Моќност 1,6 kW     Тежина 4,4 kg     Мач 35-40 cm

Должина на мач -38цм / заби на мач 28 /  -чекор 3/8-1,3мм/турпии 4.0 / вртежи 9 000

Производител Husqvarna Земја на потекло Шведска

За производот е обезбедено: - 1 годишна гаранција - Сервис - Резервни делови /

Повеќе информации секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900

 

 

тип на производ Бензиски пили
Бренд Husqvarna
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!