text.skipToContent text.skipToNavigation

HUSQVARNA 440E -моторна пила 1.8kWID EK000326163

HUSQVARNA 440E -моторна пила 1.8kWID: EK000326163

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
31.990 ден

HUSQVARNA 440E -моторна пила 1.8kW | Моќност 1,8kW (40,9cm3) | Должина на мач 38cm | Гаранција 1 год. | Заби на мач 32, | Тежина 4,3kg |  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.12.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HUSQVARNA 440E -моторна пила 1.8kW

Лесна и ефикасна моторна пила за задачи околу домот, со лесен старт и X-Torq® мотор. Нуди одлична комбинација на чиста сила и одлична функционалност, а во комбинација со Husqvarna X-Cut ланецот дава исклучителна ефикасност и прецизност

Спецификации на моторната пила:

 Зафатнина на цилиндар 40,9cm3     Моќност 1,8kW      Мач 35-45 cm      Тежина 4,3 kg

Должина на мач: 38- Мач заби: 32 - Чекор 325/1,3мм - Турпии 4,5 / Вртежи 9000

Производител Husqvarna Земја на потекло Шведска

За производот е обезбедено: - 1 годишна гаранција - Сервис - Резервни делови /

Повеќе информации секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900

 

 

 

тип на производ Бензиски пили
Бренд Husqvarna
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!